چگونه به فروشگاه های اینترنتی اعتماد کنیم

✅در این صفحه موضوعات زیر را بررسی خواهیم کرد:

فروشگاه بزرگ لوازم خانگی بابیروس بانه


 مهم ترین و اولین سوالی که هر خریدار بعد از اینکه تصمیم به خرید کالا به صورت اینترنتی می گیرد، از خودش می پرسد اینست که: چگونه می توانم اعتماد کنم؟ چرا باید از این فروشگاه خرید کنم؟ یک فروشگاه مورد اطمینان چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ چه مجوزهایی؟ پاسخ این سوالات در این صفحه داده می شود.

هر روز میلیون ها نفر بدون هیچ گونه مشکلی در اینترنت خرید می کنند، تنها با داشتن کمی شجاعت و دانش. شما نیز می توانید با آگاهی از مزایای خرید الکترونیک بهره مند شوید و از ایجاد مشکلات مربوط به تجارت الکترونیکی جلوگیری نمائید. وقتی بدانید ایدئولوژی بابیروس بر اساس "همیشه حق با مشتری است" تا حد زیادی از نگرانی اعتمادتان کاسته می شود. این یک شعار نیست یک هدف و یک اصل در خرید و فروش و تجارت می باشد بخصوص تجارت الکترونیک.

اعتماد به فروشگاه بابیروس

 

مجوزها و دلایل اعتماد به بابیروس

 

در دنیای امروز و بخصوص در جامعه ی ما (متاسفانه) اطمینان به فروشنده های الکترونیک بسیار سخت ولی در عین حال یکی از فاکتورهای مهم می باشد. مهم تر از همه این که اعتماد در خرید اینترنتی مقداری سخت تر و پیچیده تر است. نماد اعتماد کلید حل این مشکل است.

نماد اعتماد یکی از فاکتورهای اساسی برای اعتماد به یک فروشگاه اینترنتی است. نماد اعتماد الکترونیکی مشخصه ای به منظور اعتماد سازی کاربران در هنگام مراجعه به سایت ها و فروشگاه های اینترنتی می باشد که در صورت بروز مشکل در فرایند خرید، امکان شناسایی مالک سایت و مراجعه به فروشگاه را فراهم می کند..  فروشگاه بابیروس خوشبختانه دارای نماد اعتماد است و زمینه ی اعتماد مشتریان گرامی را فراهم کرده است تا باخیال راحت خرید خود را انجام دهند و به جای تمرکز روی اعتماد، روی انتخاب بهترین محصول در فروشگاه تمرکز کنند. برای بررسی و اطمینان از صحت نماد الکترونیک فروشگاه بابیروس می توانید روی عکس زیر کلیک کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی فروشگاه بابیروس

یکی از نمادهای دیگر که هنگام خرید باید به آن توجه کنید نماد ساماندهی می باشد که احراز هویت کاربران و مالک سایت را تایید می کند. فروشگاه بابیروس همچنین دارای نماد ساماندهی دریافت شده از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و تمامی فعالیت‌های این فروشگاه با هماهنگی این وزارت انجام خواهد. برای مشاهده‌ی نماد ساماندهی فروشگاه اینترنتی بابیروس روی تصویر زیر کلیک کنید.

نماد ساماندهی بابیروس

همچنین فروشگاه اینترنتی بابیروس دارای گواهینامه‌ی امنیتی SSL می باشد و تمام اطلاعات و مشخصات شما در فروشگاه و پایگاه داده‌ی این وب سایت کاملا محفوظ و محرمانه خواهد ماند.

فروشگاه بابیروس دارای درگاه پرداخت دریافت شده از طرف شرکت به پرداخت وابسته به بانک ملت است. بابیروس پس از در اختیار قرار دادن تمامی مدارک لازم به بانک ملت، موفق شد مجوز استفاده از درگاه پرداخت بانک ملت را دریافت نماید که اعتبار و اهمیت آن کمتر از نماد اعتماد نیست.

پرداخت به بابیروس

 


نمونه فیش های واریزی مشتریان

 

در این قسمت لینک کانال تلگرامی رو براتون میذاریم که نمونه فاکتورها و فیش های واریزی مشتریان رو قرار دادیم. برای وارد شدن به کانال مربوطه روی تصویر زیر کلیک و نمونه ها را برای اعتماد بیشتر مشاهده فرمایید و بدون نگرانی و با خیال راحت از فروشگاه بابیروس خرید کنید...

اعتماد به فروشگاه های اینترنتی

علاوه بر کانال تلگرامی شما می توانید پیج اینستاگرام بابیروس را نیز دنبال کنید تا ویدئوی کالاها را ببینید که هم به منزلۀ معرفی کالاها و هم جلب اطمینان شما همراهان گرامی تهیه شده اند.

اینستاگرام بابیروس

 

 محصولات و گارانتی

 

در حال حاضر در فروشگاه اینترنتی بابیروس، محصولات زیر ارائه می شود:

  1. 👈 ابزار آلات صنعتی

بابیروس کیفیت و اصلی بودن تمامی محصولات را تضمین کرده و به شما عزیزان قول بهترین کیفیت را خواهد داد. برای اطمینان از اصل بودن محصولات می توانید مدل کالای مورد نظر را در سایت شرکت سازنده ی آن محصول جستجو فرمایید و با کالاهای ما مطابقت دهید.

اینکه یک محصول گارانتی داشته باشد یا خیر، بستگی به نظر خریدار دارد. اگر بخواهد گارانتی داشته باشد هزینۀ گارانتی به قیمت محصول اضافه شده و دفترچه گارانتی برای ایشان همراه محصول ارسال خواهد شد.


 نحوه خرید

 

روشن و واضح بودن نحوه ی خرید کمک زیادی به روند خرید توسط مشتری می کند. کاربر گرامی بعد از انتخاب کالا می تواند از طریق سایت محصول را به سبد خرید اضافه کرده و سفارش خود را ثبت کند. در جریان ثبت سفارش، اطلاعاتی نظیر شماره تماس و آدرس از طرف کاربر وارد شده و ثبت خواهد شد. بعد از ثبت سفارش در اولین فرصت از وقت کاری، از طرف فروشگاه بابیروس با شما تماس گرفته خواهد شد و هماهنگی های لازم انجام خواهد شد؛ یا اینکه شما می توانید بعد از انتخاب محصول با اپراتورهای فروشگاه بابیروس تماس بگیرید و از این طریق هماهنگی های لازم را انجام دهید.

نحوه ی پرداخت هزینه هم به این صورت است که هزینه ارسال محصول باید از طرف مشتری به یکی از شماره کارت های موجود در سایت واریز شود. بقیه هزینه را می توان بعد از دریافت کالا و تست محصول، تحویل باربر داد.


 شماره تماس و راه های ارتباطی:

 

🔷 تماس با بابیروس

شماره‌های تماس جهت اطلاع از قیمت روز محصولات:

  1. عبیدی: 09189077253

  2. حسینی: 09188818520

  3. فروشگاه: 08734259389

 


 تیم بابیروس و زیر مجموعه ها:

🔷 بابیروس پس از سال ها فعالیت در خرید و فروش بصورت حضوری و اینترنتی وگسترش فعالیت های خود به چند زیر مجموعه برای تفکیک فعالیت های خود تقسیم شده است. این زیر مجموعه ها همگی بصورت موازی برای یک مجموعه کار می کنند و محصولات و خدمات متفاوتی برای مشتریان ارائه می دهند. برای مشاهده ی سایت های همکار و زیر مجوعه لیست زیر را بررسی فرمایید.

  1. فروشگاه تی وی سنج
  2. فروشگاه بیصدا

  3. فروشگاه بابیروز

  4. فروشگاه بابیروس

  5. فروشگاه تیروک (به زودی)

  6. فروشگاه بابیرووس

تماس با بابیروس