اعتماد به ما در فروشگاه بابیروس

اعتماد به فروشگاه بابیروس

✅در این صفحه موضوعات زیر را بررسی خواهیم کرد:

 👈🏻مجوزها و دلایل اعتماد به بابیروس

 👈🏻محصولات و گارانتی

 👈🏻 نحوه خرید

 👈🏻شماره تماس و راه‌های ارتباطی


 مهم ترین و اولین سوالی که هر خریدار بعد از اینکه تصمیم به خرید کالا به صورت اینترنتی می گیرد، از خودش می پرسد اینست که: چگونه می توانم اعتماد کنم؟ چرا باید از این فروشگاه خرید کنم؟

هر روز میلیون ها نفر بدون هیچ گونه مشکلی در اینترنت خرید می کنند. با داشتن کمی شجاعت و دانش، شما می توانید از ایجاد مشکلات مربوط به تجارت الکترونیکی جلوگیری نمائید

اعتماد به فروشگاه بابیروس

این یک شعار نیست یک هدف و یک اصل در خرید و فروش و تجارت می باشد بخصوص تجارت الکترونیک.

هر کسی می تواند قبل از خرید در مورد کالای مورد نیاز خود تحقیق کند؛ از کجا می خواهد بخرد، از کدوم فروشگاه، اینترنتی بخرد یا حضوری، چطوری به فروشنده اعتماد کند.


مجوزها و دلایل اعتماد به بابیروس

در دنیای امروز و بخصوص در جامعه ی ما (متاسفانه) اطمینان به فروشنده، یکی از فاکتورهای مهم در خرید می باشد. همیشه حق با مشتری است که قبل از خرید، تا اندازه ای وسواس باشد و در مورد کیفیت و اصل بودن محصول مورد نظرش و هم چنین در مورد صداقت و قابل اعتماد بودن فروشنده تحقیق کند. مهم تر از همه این که اعتماد در خرید اینترنتی مقداری سخت تر و پیچیده تر است.

نماد اعتماد یکی از فاکتورهای اساسی برای اعتماد به یک فروشگاه اینترنتی است. نماد اعتماد الکترونیکی مشخصه ای به منظور اعتماد سازی کاربران در هنگام مراجعه به سایت ها و فروشگاه های اینترنتی می باشد.  فروشگاه بابیروس خوشبختانه دارای نماد اعتماد دو ستاره است و زمینه ی اعتماد مشتریان گرامی را فراهم کرده است تا باخیال راحت خرید خود را انجام دهند و به جای تمرکز مشتری روی اعتماد، روی انتخاب بهترین محصول در فروشگاه تمرکز کند.

برای مشاهده اطلاعات نماد اعتماد الکترونیکی روی تصویر زیر کلیک کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی فروشگاه بابیروس

فروشگاه بابیروس همچنین دارای نماد ساماندهی دریافت شده از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و تمامی فعالیت‌های ما با هماهنگی این وزارت انجام خواهد. برای مشاهده‌ی نماد ساماندهی فروشگاه اینترنتی بابیروس روی تصویر زیر کلیک کنید.

نماد ساماندهی بابیروس

همچنین فروشگاه اینترنتی بابیروس دارای گواهینامه‌ی امنیتی SSL می باشد و تمام اطلاعات و مشخصات شما در فروشگاه و پایگاه داده‌ی این وب سایت کاملا محفوظ و محرمانه خواهد ماند.

فروشگاه بابیروس دارای درگاه پرداخت دریافت شده از طرف شرکت به پرداخت وابسته به بانک ملت است. بابیروس پس از در اختیار قرار دادن تمامی مدارک لازم به بانک ملت، موفق شد مجوز استفاده از درگاه پرداخت بانک ملت را دریافت نماید.

پرداخت به بابیروس


 محصولات و گارانتی

در حال حاضر در فروشگاه اینترنتی بابیروس، محصولات زیر ارائه می شود:

 

  1. 👈 سیستم های صوتی

  2.  سیستم صوتی👈

  3. موبایل و تبلت👈

  4. عطر و ادکلن👈

بابیروس کیفیت و اصل بودن تمامی محصولات را تضمین کرده و به شما عزیزان قول بهترین کیفیت را خواهد داد. برای اطمینان از اصل بودن محصولات می توانید مدل کالای مورد نظر را در سایت شرکت سازنده ی آن محصول جستجو فرمایید.

اینکه یک محصول گارانتی داشته باشد یا خیر، بستگی به نظر خریدار دارد. اگر بخواهد گارانتی داشته باشد هزینه‌ای اضافی به قیمت محصول اضافه شده و دفترچه گارانتی برای ایشان همراه محصول ارسال خواهد شد.


 نحوه خرید

روشن و واضح بودن نحوه ی خرید کمک زیادی به روند خرید توسط مشتری می کند. کاربر گرامی بعد از انتخاب کالا می تواند از طریق سایت محصول را به سبد خرید اضافه کرده و سفارش خود را ثبت کند. در جریان ثبت سفارش، اطلاعاتی نظیر شماره تماس و آدرس از طرف کاربر وارد شده و ثبت خواهد شد. بعد از ثبت سفارش در اولین فرصت از وقت کاری، از طرف فروشگاه بابیروس با شما تماس گرفته خواهد شد و هماهنگی های لازم انجام خواهد شد.

یا اینکه شما می توانید بعد از انتخاب محصول با اپراتورهای فروشگاه بابیروس تماس بگیرید و از این طریق هماهنگی های لازم را انجام دهید.

نحوه ی پرداخت هزینه هم به این صورت است که هزینه ارسال محصول باید از طرف مشتری به یکی از شماره کارت های موجود در سایت واریز شود. بقیه هزینه را می توان بعد از دریافت کالا و تست محصول، تحویل باربر داد.


 شماره تماس و راه های ارتباطی:

🔷 تماس با بابیروس

شماره‌های تماس جهت اطلاع از قیمت روز محصولات:

  1. عبیدی: 09184184947

  2. محمودی: 09186683374

  3. عبداله پناه: 09187769637

  4. فروشگاه: 08734259389

🔷 کارشناسان ما به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته حتی در ایام تعطیل پاسخگوی سفارشات شما هستند.