تلویزیون 2019 اولد A9 سونی زیر ذره بین بابیروس

تلویزیون 2019 اولد A9 سونی زیر ذره بین بابیروس

تلویزیون A9G در نگاه کلی

تلویزیون اولد A9G سونی در حال حاضر تاپ ترین تلویزیون موجود در بازار است که کیفیت تصویر فوق العاده عالی ارائه می دهد. مانند همۀ تلویزیون های OLED تلویزیون A9G نیز دارای فناوری قابل ملاحظه ایست که بوسیلۀ آن می توان با خاموش کردن جداگانۀ تک تک پیکسل ها، رنگ سیاه مطلق را به نمایش گذاشت. تلویزیون A9 دارای وسعت رنگ گسترده با قابلیت HDR قابل توجهی است که موجب شده است رنگ های غنی و واضحی را ارائه دهد. تصویر در تلویزیون A9G عالیست و حتی هنگام مشاهده از بغل ، تصویر دقیق باقی می ماند. حرکت در این تلویزیون به لطف زمان پاسخ سریع، بسیار عالی است و تقریبا هیچ رد و سایه ای هنگام نمایش محتوای سریع دیده نمی شود. شایان ذکر است که تاخیر ورودی این تلویزیون بسیار پایین است و گیمرها را راضی می کند.

ویژگی نمره از 10
استفاده کلی و ترکیبی 8.8
فیلم 9.4
برنامه های تلویزیونی 8.5
ورزش 8.7
بازی های ویدئویی 8.9
فیلم HDR 9.1
بازی های HDR 8.8
صفحه نمایش 8.4

تلویزیون A9G سونی یک تلویزیون OLED رده بالای 2019 است که جایگزینی برای A9F محصول 2018 سونی است. همۀ OLED ها کیفیت کلی بسیار مشابهی ارائه می دهند بنابراین تفاوت آنها در طراحی و ویژگی های اضافیست. تلویزیون B9 الجی ، تلویزیون E9 الجی ، تلویزیون C9 الجی و تلویزیون A8G سونی از رقبای اصلی تلویزیون A9G هستند. همچنین در میان LED ها نیز تلویزیون Z9F سونی ، تلویزیون Q90R سامسونگ و تلویزیون Q80R سامسونگ از رقبای اصلی تلویزیون A9 هستند.

قیمت تلویزیون 2019 سونی A9 در بانه

قیمت خرید تلویزیون اولد 2019 الجی C9 در بانه

قیمت تلویزیون Z9F سونی در بانه تحویل منزل

قیمت و مشخصات تلویزیون A8G سونی 2019

دیزاین تلویزیون A9 سونی

استایل تلویزیون A9 سونی پایه تلویزیون A9G سونی
استایل A9G :
طراحی تلویزیون A9G سونی بسیار عالی و بسیار متفاوت از A9F است. این تلویزیون تخت و بسیار باریک است و یک پایۀ صاف دارد که بخوبی از آن مراقبت می کند. پایۀ این تلویزیون برخلاف پایۀ تلویزیون A8G قابل تنظیم نیست. طراحی آن از پشت هم زیباست و دارای صفحه های کوچکی است که به پوشش ورودی های تلویزیون و همچنین هدایت کابل ها کمک می کند.
پایه :
پایۀ این تلویزیون تخت است و به خوبی آن را پشتیبانی می کند تا لرزش و تکان های آن به حداقل برسد. پایه به گونه ایست که تلویزیون را زیاد از سطح میز بلند نمی کند، یعنی عملا نمی توانید چیزی را جلوی آن قرار دهید چون جلوی تصویر را می گیرد.
اندازه قاب دور تلویزیون A9G سونی تصویر پشت تلویزیون اصل A9G سونی 2019
حاشیۀ دور:
حاشیه دور این تلویزیون بسیار نازک و ظریف است و اندازۀ آن 0.8 سانتی متر است.
پشت تلویزیون:
پشت تلویزیون A9 دارای طراحی منحصر بفردی است. جنس آن ترکیبی از فلز و پلاستیک است. قسمت فلزی پشت به حمایت از صفحه نمایش نازک کمک می کند و بخش بیرونی تر که میزبان الکترونیک است از پلاستیک ساخته شده است. قسمت پلاستیکی دارای چند صفحه است که به پوشاندن ورودی ها کمک می کند. همچنین می توان کابل ها را مدیریت کرد تا همگی از یک خروجی هدایت شوند.
آیا تلویزیون A9 سونی 2019 ارزش خرید دارد ؟ ضخامت تلویزیون A9G چند سانتی متر است
درجه حرارت:
بیشترین درجه حرارت این تلویزیون 38 درجه سانتی گراد و میانگین آن 33 درجه سانتی گراد است.
حداکثر ضخامت:
درست مانند همۀ تلویزیون های اولد ، تلویزیون اولد A9G نیز بسیار نازک است و در نصب دیواری هیچ مشکلی ندارد. اندازۀ حداکثر ضخامت این تلویزیون 4 سانتی متر است.

کیفیت تصویر تلویزیون A9G

کنتراست تلویزیون A9G سونی مشخصات کامل و دقیق تلویزیون A9G سونی 2019
کنتراست:
A9G یک تلویزیون OLED است به این ترتیب قادر است پیکسل ها را بصورت مجزا و جداگانه کنترل و خاموش کند. بنابراین دارای نسبت کنتراست نامحدود یا بی نهایت است.
لوکال دایمینگ:
این تلویزیون نوردهی موضعی یا همان لوکال دایمینگ ندارد. فناوری اولد از آنجا که قادر است پیکسل ها را جداگانه خاموش کند اصلا نور پس زمینه لازم ندارد.
زاویه دید تلویزیون A9G سونی sony a9g oled tv
زاویۀ دید:
A9G مانند همۀ تلویزیونهای OLED دارای زاویه دید بسیار عالی است و هنگام مشاهده از طرف، تصویر دقیق باقی می ماند.
انعکاس نور:
بازتاب نور در این تلویزیون عالی است. فیلتر محافظ صفحه نمایش، شدت انعکاس را تا حد زیادی کاهش می دهد و به این ترتیب انعکاس نور حواس شما را پرت نمی کند.

ورودی های تلویزیون الد A9G

تلویزیون اولد A9G سونی تقریبا همۀ رزولوشن های موجود را با پایین ترین تاخیر ورودی ساپورت می کند. لیست کامل رزولوشن های پشتیبانی شده در این تلویزیون را با میزان دقیق تاخیر ورودی در زیر آورده ایم :

تلویزیون A9G سونی از چه رزولوشن هایی پشتیبانی می کند تاخیر ورودی تلویزیون A9G سونی 2019
رزولوشن های پشتیبانی شده:
تلویزیون A9 سونی تقریبا از همۀ رزولوشن های رایج پشتیبانی می کند که شامل 1080p ، 1440p و در در نهایت 4k است.
تاخیر ورودی:
این تلویزیون دارای تاخیر ورودی بسیار خوبی است و برای داشتن کمترین میزان باید به حالت بازی (Game Mode) بروید.
ورودی های بغل تلویزیون a9g سونی 2019 ورودی های پشت تلویزیون a9g سونی 2019
پورت های بغل و پشت تلویزیون اولد A9G سونی را در دو تصویر فوق مشاهده می کنید که لیست کامل آنها ا با جزئیات در زیر آورده ایم:
ورودی های تلویزیون الد A9G سونی 2019

ویژگی های هوشمند تلویزیون الد A9G

تلویزیون اسمارت A9G سونی 2019 اپلیکیشن های تلویزیون a9 سونی 2019
تلویزیون اسمارت A9 :
تلویزیون اندرویدی A9G سونی ورژن 8.0 سیستم عامل آندروید را اجرا می کند و رابط کاربری بسیار روان و نسبتا آسانی دارد. این تلویزیون در حال حاضر تاپ ترین تلویزیون سونی است و بالادست ندارد.
اپلیکیشن ها و قابلیت ها :
تلویزیون A9 امکان دسترسی به فروشگاه Play را فراهم می کند که تعداد بسیار زیادی برنامه را در اختیارتان قرار می دهد. درست مانند تلویزیون X950G فیلم های کیفیت بالا را از یوتیوب برایتان پخش می کند.
ریموت تلویزیون a9 سونی 2019 دکمۀ پاور تلویزیون a9 سونی 2019
ریموت :
ریموت کنترل تلویزیون A9 پلاستیکی با روکش فلزی است. قرارگیری دکمه ها در این تلویزیون بسیار استاندارد و عالی است. این ریموت دارای دکمه ای برای تنظیم منوی جدید و اختصاصی است که بسیار عالی است. 
دکمۀ پاور :
کنترل 3 دکمه ای این تلویزیون مانند سایر تلویزیون های سونی است. این دکمه ها به شما امکان می دهد تلویزیون را به راحتی روشن خاموش کنید ، کانال ها یا منابع ورودی را تغییر دهید و همچنین میزان صدا را کنترل کنید.

مشاوره رایگان خرید لوازم خانگی از بانه

0 دیدگاه

ثبت دیدگاه شما