یخچال فریزر ساید بکو مدل GNE134751X زیر ذره بین

یخچال فریزر ساید بکو مدل GNE134751X زیر ذره بین

اهمیت موضوع

پیشرفت تکنولوژی در راستای تسهیل زندگی است و هر روز ما شاهد اضافه شدن لمس هایی زیبا در لوازم خانه هستیم که یخچال یکی از آنهاست. مجموعه های جدید یخچال با ویژگی های عالی، ذخیره سازی هوشمند و سیستم های خنک کننده مطابق با تکنولوژی های روز نمای دیگری به آشپزخانه ها داده است. یکی از این یخچال های منحصربفرد که موضوع بحث ماست از یخچال های ساید بای ساید بکو است. یخچال 34 فوت GNE134751X که دارای 4 درب است بدین صورت که 2 درب بالایی یخچال و 2 درب پایینی فریزر هستند. این که چرا ما بکو را برای بررسی انتخاب کردیم بدلیل ویژگی های خارق العاده، طیف گسترده مدل ها، اندازه ها، رضایت 100 درصدی خریداران و قیمت مناسب آن  می باشد. در ادامه با این یخچال بیشتر آشنا شوید.

برای مشاهده و خرید یخچال GNE134751X بکو در سایت بابیروس کلیک کنید.

قیمت خرید و سایر خصوصیات یخچال GNE134751X بکو

بخشی از یک آیندۀ سبز باشید

بهره وری انرژی +++A :
اهمیت و نیاز به صرفه جویی در انرژی و منابع هیچوقت به اندازۀ امروز حائز اهمیت نبوده است. بکو به این مساله بسیار اهمیت می دهد و همواره در تولید لوازمش به محیط زیست توجه ویژه ای دارد و محصولاتی با رتبه انرژی ++A و +++A ارائه می دهد و یخچال 
GNE134751X نیز از این قاعده مستثنی نیست. یک یخچال با بهره وری انرژی +++A مصرف انرژی اش 64% از یک یخچال با گرید انرژی A کمتر است. همچنین یک یخچال با گرید انرژی ++A مصرف انرژی اش 40% از یک یخچال با گرید انرژی A کمتر است.

خرید یخچال ساید بای ساید بکو مدل GNE134751X از بانه  بهترین مدل یخچال بکو

با فناوری NeoFrost تازه بمانید

تکنولوژی بدون برفک (NeoFrost) :
به لطف وجود دو سیستم خنک کنندۀ کاملا جداگانه در یخچال 
GNE134751X بکو، این تکنولوژی رطوبت را در سطح مطلوب ( تا 90% ) نگه می دارد. علاوه بر این سیستم های خنک کنندۀ مستقل، از انتقال بوهای نامطبوع در میان محفظه ها جلوگیری می کند و کیفیت هوای داخل را در حداکثر سطح نگه می دارد.

تکنولوژی neofrost در یخچال GNE134751X بکو

حفظ ارزش غذایی گوشت و ماهی

محفظۀ ShockFreeze :
همۀ ما در تلاش هستیم تا غذاهای خوشمزه و در عین حال سالم و با ارزش غذایی بالا داشته باشیم. ماهی های تازه و انواع گوشت ها سرشار از ارزش های غذایی هستند اما این مواد اگر به سرعت منجمد نشوند ارزش غذایی خود را از دست می دهند. یخچال های هوشمند بکو مانند 
GNE134751X دارای محفظۀ ShockFreeze هستند و همانطور که از نامش پیداست این محفظه در یک شوک بسرعت غذا را منجمد می کند. بنابراین ساختار سلولی مواد خراب نمی شود و ارزش غذایی آنها حفظ می شود.

محفظه ShockFreeze یخچال GNE134751X بکو

این محفظه زمان انجماد را کاهش می دهد و تشکیل میکروکریستال ها به منظور حفظ مولکول های طبیعی غذاست. بدین ترتیب در هنگام انجماد ارزش غذایی و آب طبیعی مواد را از دست نخواهید داد.

نور آبی در یخچال GNE134751

میوه های تازه و سبزیجات پس از کنده شدن طول عمر کوتاهی دارند. به لطف تکنولوژی فعال نور آبی در بکو، فرایند فتوسنتز در یخچال GNE134751X بکو همچنان ادامه دارد و این یعنی افزایش طول عمرذخیرۀ میوه و سبزیجات با حفظ طعم طبیعی آنها.

تکنولوژی نور آبی در یخچال GNE134751X بکو

با یخچال 134751 بکو سالم بخورید

برخی از تکنولوژی های بکار رفته در یخچال GNE134751X عبارتند از:​

ویژگی های یخچال GNE134751X

Aktiver Ionisator 
این تکنولوژی با اثر ضد باکتریایی اش ویروس ها و ذرات موجود را خنثی می کند. به کمک این تکنولوژی هوا در داخل یخچال و فریزر پاک نگه داشته می شود و نتیجتا مواد غذایی برای یک دورۀ طولانی سالم باقی می ماند.


تکنولوژی های بکار رفته در یخچال GNE134751X  بکو

Active Odour Filter
این فیلتر هوای خنک را داخل یخچال و فریزر پخش می کند و بوی ها و باکتری های ناخواسته را از بین می برد تا مواد غذایی را تازه حفظ کند.


قیمت خرید یخچال GNE134751X بکو در بانه و مریوان

Active Seal Guard
تمیز کردن مهر و موم درب معمولا سخت است و مکان بسیار مناسبی برای انباشته شدن باکتری ها فراهم می کند. بکو با افزودنی های ضدباکتری به یخچال GNE134751X بهداشت آن را حفظ کرده است.


خصوصیات یخچاال GNE134751X  بکو

Anti-Bacterial Door Handles
بکو با افزودن یک پوشش آنتی باکتریال به دستگیرۀ یخچال GNE134751X ، مهم ترین نقطه تماس را از تجمع هر گونه باکتری حفظ کرده است.

راه حل های هوشمند بکو در انجماد

تکنولوژی های خنک کنندۀ یخچال GNE134751X بکو: 

آیا یخچال GNE134751X بکو ارزش خرید دارد؟

Digital Controls
کنترل های الکترونیکی با کاربری بسیار آسان و یک صفحه نمایش دیجیتال تنظیم دما که کنترل دقیق یخچال شما را تنظیم می کند.


بهترین مدل یخچال بکو

Frost-Free System
به منظور از بین بردن تشکیل یخ بر روی مواد غذایی و بدنۀ داخلی یخچال، سیستم Frost Free تضمین می کند که اصلا هیچ یخ زدگی و انجمادی در کار نیست.


خرید اینترنتی تضمینی یخچال از بانه

Cooling Fan
به لطف فن های موجود در بخش فریزر و یخچال هوای سرد بطور یکنواخت پخش می شود و عملکرد خنک کننده تضوین شده است.


یخچال GNE134751X بکو

Eco-Fuzzy Function
هنگامی که درب های یخچال برای 6 ساعت متوالی باز نشوند و تنظیمات یخچال تغییر نکند، این تابع یخچال را در حالت صرفه جویی در انرژی قرار می دهد و مصرف برق را کاهش می دهد.

طراحی هوشمندانه برای سهولت بیشتر

Self-closing Door
طراحی منحصربفرد لولاها در درب این یخچال به گونه ای است که درب ها به طور خودکار بسته می شوند.

Door Open Buzzer
یخچال فریزر ساید بای ساید بکو دارای اخطار شنیداری باز ماندن درب است. پس اگر فراموش کردید درب را ببندید جای نگرانی نیست و پس از چند ثانیه بهتان یاداوری می کند.

Stored Water Dispenser
به لطف آبریز موجود در این یخچال دیگر برای آشامیدن آب نیازی به باز کردن درب و اتلاف انرژی نیست. مخزن آب به راحتی پر می شود. این مخزن را خیلی راحت می توانید جدا کرده و تمیز کنید.

Dual Action Doors
درب این یخچال تا زاویۀ 120 درجه باز می شود که یک زاویۀ ایده آل برای دسترسی راحت و آسان است.

Sliding Crispers and Drawers
صرف نظر از مقدار بار و سبک سنگینی کشوها، مکانیسم های غلتکی و کشوهای محفظه ها به گونه ای است که بسیار راحت باز و بسته می شوند.

New Generation Water Filter
فیلتر اب در یخچال 34 فوت GNE134751X کلر، سرب، بوی های نامطبوع و.. را از آب گرفته و آن را به آب استاندارد آشامیدن تصفیه می کند. نکته جالب این است که با توجه به تشخیص خود یخچال هشدار تعویض و جایگزینی فیلتر بر روی صفحه نمایش دیجیتال این یخچال نمایش داده می شود و عملکرد آن کنترل می شود.

Bottle Holder
نگهدارندۀ بطری یک راه حل بسیار کاربردی برای استفاده از فضای استفاده نشدۀ بین دو قفسه است.


کانال تلگرامی فروشگاه بابیروس

جمع بندی و توصیه های خرید GNE134751X

اگر قصد خرید یخچال ساید بای ساید دارید و در حال تحقیق روی مدلهای متفاوت هستید یخچال 34 فوت و 4 درب بکو را حتما بین گزینه های نهایی خرید خود قرار دهید. یخچال 134751 بکو دارای کیفیت ساخت فوق العاده، ظرفیت زیاد، کم مصرف و بی سر وصدا و دیزاین بسیار شیک می باشد. اگر قیمت این یخچال را مناسب می دانید نگران کیفیت، کارایی و ماندگاری یخچال GNE134751 نباشید و خرید این یخچال را قطعی کنید. هم چنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره در جهت خرید یخچال با بابیروس تماس بگیرید.

0 دیدگاه

ثبت دیدگاه شما