اجنرال چیست؟ معرفی شرکت اجنرال و کولرهای گازی اجنرال

اجنرال چیست؟ معرفی شرکت اجنرال و کولرهای گازی اجنرال

معرفی اجنرال

اجنرال چیست؟ کولرگازی اجنرال ساخت کجاست؟ کیفیت کولرگازی اجنرال چطوره؟ آیا اسپلیت اجنرال اینورتر وجود دارد؟ کولرگازی اجنرال برای کدام آب و هوا مناسب است؟ اگر شما هم به دنبال یافتن جواب این سوالات هستید با ما همراه باشید.

در بازار ایران، بخش فروش لوازم تهویه مطبوع و کولرگازی، برند اجنرال را تقریبا همه ی خریداران شنیده اند. اما برای بسیاری از خریداران این برند ناشناخته ست و آشنایی با آن در حد شنیدن برند اجنرال مانده است. در این نوشته قصد داریم به صورت مختصر و مفید در مورد اجنرال و کولرگازی اجنرال توضیح بدهیم.

شرکت اجنرال یک شرکت تولیدی وسایل تهویه مطبوع است که از سال 1936 در ژاپن تاسیس و شروع به کار کرده است. از همان سال های اول در فروش کولرگازی رکوردهای جالبی به نام خود ثبت کرد. سال به سال هم به تعداد خریداران محصولات اجنرال افزوده می شد که تنها دلیل را می توان کیفیت محصولات آن شرکت دانست. در سال 2001 برای اولین بار دو مدل کولرگازی دیواری یا اسپلیت وارد بازار کرد که توجه کل بازار را به خود جلب کرد. پیشرفت شرکت اوجنرال له گونه ای بود که امروز حدود 65 شعبه در سراسر جهان و 80000 کارمند دارد.

کولرگازی اجنرال در بازار ایران

چند سال بعد بعلت حجم بالای تولیدات و تقاضای خریداران در کشورهای مختلف جهان، بخصوص کشورهایی که آب و هوای گرم و خشک دارند، مونتاژ این محصولات در کشور تایلند صورت گرفت. در ایران بار اول کولرهای گازی اجنرال با کمپرسور پیستونی وارد بازار شدند و غوغایی بی نظیر به پاکردند و هر خریداری اولویت خود را اسپلیت اجنرال قرار داده بود. با اینکه کولرهای گازی اجنرال نسبتا قیمت بالایی داشتند اما باز فروش قابل توجهی داشتند و این برند در بازار ایران به موفقیت مثال زدنی دست یافت. اما در اوایل ورود کولرگازی اجنرال به بازار ایران تنها مدل پیستونی آن موجود بود که مناسب مناطق حاره ای بود که طبیعتا مصرف برق زیادی داشتند و این وارد کنندگان را به این سمت سوق داد که کولرگازی کم مصرف و اینورتر اجنرال وارد بازار کنند. اما همین جا بود که مثل همیشه تعدادی از این موضوع سو استفاده کردند و اسپلیت های  بی کیفیت و تقلبی را به اسم کولرگازی اجنرال اینورتر به فروش می رساندند.

خرید کولرگازی اینورتر اجنرال

دقت در خرید کولرگازی اجنرال

همانطور که بحث شد قیمت بالای اسپلیت اجنرال و نبود کولرگازی اینورتر اجنرال باعث شد تا تعدادی فرصت طلب از این موضوع استفاده کنندو کولرگازی اجنرال تقلبی با قیمتی زیر بازار و با اختلاف زیاد به نسبت اصلی به فروش برسانند. همین موضوع باعث شد که خریدارن کولرگازی اجنرال با حساسیت بیشتری خرید کنند و حتی تعداد زیادی روی به برندهایی دیگر نظیر گری و ال جی آوردند. هر چند که امروزه انواع کولرگازی اینورتر اجنرال اصلی در بازار یافت می شود اما باز تشخیص آن برای خریداران سخت شده و فروش آن برای فروشندگان سخت تر!

کولرگازی اینورتر اجنرال اصلی

جمع بندی و توصیه های خرید کولرگازی جنرال

اگر شما قصد خرید کولرگازی اجنرال دارید قبل از هر چیزی مشخص کنید که اینورتر میخواهید یا معمولی. اگر خودتان در این زمینه تخصص دارید چه بهتر اگر نه می توانید از افرادی که در این زمینه دانش دارند کمک و مشاوره بگیرید و مدل مناسبی انتخاب کنید. شما می توانید با فروشگاه بابیروس تماس بگیرید و مشاوره رایگان و اطلاعاتی کامل در مورد اسپلیت اجنرال دریافت کنید و با دیدی بهتر خرید خود را انجام دهید.

مشاوره خرید کولرگازی اینورتر

0 دیدگاه

ثبت دیدگاه شما