تلویزیون NANO85 الجی زیر ذره بین بابیروس

تلویزیون NANO85 الجی زیر ذره بین بابیروس

تلویزیون NANO85 در یک نگاه

تلویزیون NANO85 الجی از تلویزیون های LED فورکی الجی است که از تکنولوژی NanoCell برخوردار است. عملکرد کلی این تلویزیون عالی است و دقت رنگ بالایی دارد اما در اتاق های تاریک خوب عمل نمی کند چون نسبت کنتراست پایینی دارد و یکنواختی رنگ مشکی و سفید در آن ضعیف است. تلویزیون NANO85 دارای پنل IPS است بنابراین زاویه دید گسترده ای دارد. زمان پاسخ در این تلویزیون سریع است و همچنین تأخیر ورودی آن بسیار کم است و به سرعت به اقدامات شما واکنش نشان می دهد.
تلویزیون NANO85 محصول 2020 شرکت الجی است که جایگزین تلویزیون SM8600 شد. تلویزیون کیولد Q60T سامسونگ و تلویزیون X800H سونی از اصلی ترین رقیب های این تلویزیون هستند.

  نمرۀ NANO85 از 10
استفاده کلی و ترکیبی 7.3
فیلم 6.4
برنامه های تلویزیونی 7.8
ورزشی 7.7
بازی های ویدئویی 8.0
فیلم های HDR 6.3
بازی های HDR 7.5
استفاده بعنوان رایانه 8.3

استفاده ترکیبی:
تلویزیون نانو 85 الجی برای استفاده های مختلط و معمولی بسیار مناسب است. تلویزیون NANO85 به دلیل تاخیر ورودی کم و زمان پاسخ سریع؛ بهترین عملکرد را بعنوان تلویزیون بازی و یا مانیتور کامپیوتر دارد.

تماشای فیلم :
NANO85 الجی برای تماشای فیلم متوسط است. از آنجا که پنل این تلویزیون از نوع IPS است نسبت کنتراست آن پایین است و در نمایش صحنه های تاریک مشکل دارد ولی بطور کلی کیفیت آن با توجه به محتواهایی که ما می بینیم عالی است. NANO85 محتوای 1080p را تقریبا تا حد 4K ارتقا می دهد و بهترین خروجی ممکن را برای شما به نمایش می گذارد.

برنامه های تلویزیونی:
این تلویزیون برای نمایش های تلویزیونی بسیار خوب است. عملکرد این تلویزیون در انعکاس نور بسیار چشمگیر است و از آنجا که زاویه دید گسترده ای دارد برای تماشاهای دسته جمعی و گروه فامیل و دوستان حرفی برای گفتن باقی نگذاشته است.

محتوای ورزشی :
نانو 85 هواداران ورزش را هم راضی نگه داشته است. زمان پاسخ گویی این تلویزیون عالی است اما در نمایش حرکات بسیار سریع گاها با تاری مواجه می شوید که طبیعی است. زاویه دید این تلویزیون به اندازه کافی وسیع هست که بتوانید با جمع دوستان به تماشای برنامه های ورزشی بنشینید.

بازی ویدئویی:
NANO85 الجی یک انتخاب عالی و بی نظیر برای بازی های ویدئویی است. تاخیر ورودی (Input Lag) بسیار کم و زمان پاسخ فوق العاده سریع این تلویزیون را به یکی از محبوب ترین تلویزیون ها برای گیمرها تبدیل کرده است. 

فیلم های HDR :
این تلویزیون برای محتوای HDR جزو تلویزیون های متوسط محسوب می شود. اگرچه طیف وسیعی از رنگ ها را نمایش می دهد اما به اندازۀ کافی روشن نمی شود تا نکات برجسته در HDR را نشان دهد. NANO85 هم از HDR10 و هم از Dolby Vision پشتیبانی می کند.

استفاده از NANO85 بعنوان یک کامپیوتر :
تلویزیون NANO85 الجی برای استفاده بعنوان یک کامپیوتر بسیار عالی است چون تأخیر ورودی آن بسیار کم است برای یک دسکتاپ به خوبی پاسخگو است. این تلویزیون حتی برای اتاق جلسات هم مناسب است چون زاویه دید آن گسترده است و کرومای مناسب 4:4:4  را نمایش می دهد که برای خواندن متن فاکتور مهمی است.

قیمت خرید تلویزیون NANO85 الجی در بانه

دیزاین تلویزیون NANO85 الجی

بررسی دیزاین تلویزیون nano85 الجی 2020 پایه های تلویزیون nano85 الجی
استایل:
تلویزیون NANO85 الجی یک تلویزیون تخت است که طراحی براق و مدرنی دارد و جلوۀ ویژه ای به منزل شما می بخشد. تلویزیون نانوسل NANO85 دارای دو پایه از بغل است که به ظرافت پایه های تلویزیون SM8600 نیست که جایگزین آن شده است. با این اوصاف  تلویزیون NANO85 را اگر بر روی دیوار نصب کنید بسیار شیک تر است تا اینکه روی میز بگذارید.
پایه ها:
پایه های NANO85 از دو قسمت تشکیل شده است و اگر خوب به آنها دقت کنید پای چپ مانند پای راست صاف نیست. این پایه ها به خوبی از تلویزیون پشتیبانی می کنند و بسیار محکم هستند. توصیه بابیروس به شما این است که اگر پایه های این تلویزیون به دلتان نمی نشیند و یا نمی خواهید روی دیوار نصب کنید حتما تلویزیون NANO81 را بررسی کنید که پایۀ بسیار شیک تری دارد.
ایا تلویزیون nano85 الجی ارزش خرید دارد اندازه فریم دور تلویزیون nano85 چند سانتی متر است
پشت تلویزیون:
صفحه پشتی تلویزیون NANO85 از فلز صاف و یکدستی ساخته شده است. با اینکه ورودی ها در قسمت پشت تلویزیون هستند هیچ مدیریتی از طریق پایه ها برای آنها در نظر گرفته نشده است.
فریم:
قاب دور تلویزیون NANO85 نازک است و آنقدر نیست که توجه شما را جلب کند. اندازۀ دقیق این قاب 0.35 اینچ است که تقریبا معادل 0.9 سانتی متر است.
ضخامت تلویزیون نانو 85 الجی تمام آنچه که باید از nano85 الجی بدانید
ضخامت:
تلویزیون NANO85 از تلویزیون SM8600 نازک تر است و هنگان نصب بر روی دیوار زیاد بیرون نمی زند. اندازۀ بیشترین ضخامت آن که به نیمۀ پایینی مربوط می شود برابر با 2.17 اینچ است که معادل 5.5 سانتی متر می باشد.
کیفیت ساخت:
به طور کلی NANO85 از کیفیت ساخت خوبی برخوردار است و به نسبت کیفیت و امکاناتش قیمتش بسیار مناسب است.

کیفیت تصویر تلویزیون NANO85

کنتراست تلویزیون NANO85 الجی لوکال دایمینگ تلویزیون nano85 الجی
نسبت کنتراست 1551:1
نسبت کنتراست با لوکال دایمینگ 1697:1
نسبت کنتراست تلویزیون NANO85 مناسب است. بطور کلی پنل های IPS دارای نسبت کنتراست بومی خوبی نیستند، اما پنل این تلویزیون از بیشتر تلویزیون های IPS هم سطحش بهتر است و شبیه به تلویزیون بالاردۀ SM9500 الجی است. اگر دوست دارید تلویزیونی با نسبت کنتراست بالا داشته باشید و سیاهی ها و سفیدی را به واضحی برایتان نمایش دهد پیشنهاد بابیروس به شما تلویزیون RU8000 سامسونگ است.
لوکال دایمینگ: دارد.
لوکال دایمینگ (Local Dimming) در تلویزیون NANO85 چندان موثر نیست و حتی صحنه های تاریک را بدتر جلوه می دهد. تنظیم لوکال دایمینگ بر روی مقدار متوسط (Medium) تا حدی عملکرد آن را بهبود می بخشد. اگر می خواهید یک تلویزیون در حد NANO85 داشته باشید با این تفاوت که لوکال دایمینگ آن بهتر باشد توصیه فروشگاه بابیروس به شما این است که تلویزیون NANO90 الجی را بررسی کنید.
ایا تلویزیون nano85 ارزش خرید دارد بررسی کامل تلویزیون nano85 الجی
یکنواختی رنگ مشکی:
یکنواختی رنگ مشکی در این تلویزیون ضعیف و تقریبا رضایت بخش است. همانطور که تصویر هم می بینید لبه ها تاریک تر هستند و به سمت مرکز روشن تر می شود و یکنواختی کمی دارد.
انعکاس نور:
بازتاب نور در تلویزیون NANO85 بسیار چشمگیر است و به خوبی آن را کنترل می کند.

ورودی های تلویزیون NANO85

تاخیر ورودی تلویزیون NANO85 الجی تلویزیون nano85 چه رزولوشن هایی را ساپورت می کند
تاخیر ورودی :
تاخیر ورودی یا Input Lag تلویزیون NANO85 الجی واقعا بسیار پایین است و مقدار دقیق آن را در رزولوشن ها و نرخ رفرش های مختلف در تصویر فوق می توانید ببینید. این تلویزیون دارای حالت Auto Law Latency است که به محض اتصال بازی بطور خودکار تغییر حالت می دهد و شما را از دردسر تعویض حالت های تصویر نجات می دهد.
رزولوشن های پشتیبانی شده: 
تلویزیون NANO85 الجی از همه رزولوشن های رایج پشتیبانی می کند؛ ازجمله کروم مناسب 4:4:4 در هر دو رزولوشن 1080p و 4k که برای خواندن متن هنگام استفاده از تلویزیون بعنوان مانیتور کامپیوتر بسیار مهم است. شایان ذکر است که در 60 هرتز هم از رزولوشن 1080 و هم فورکی پشتیبانی می کند اما در 120 هرتز از فورکی پشتیبانی نمی کند.
پورت های بغل تلویزیون nano85 الجی پورت های پشت تلویزیون nano85 الجی 2020
پورت های بغل و پشت تلویزیون NANO85 الجی را در تصاویر فوق می توانید ببینید که جزئیات و خصوصیات این پورت ها به شرح زیر است:
پورت های تلویزیون NANO85 الجی

قیمت خرید تلویزیون NANO85 الجی در بانه

0 دیدگاه

ثبت دیدگاه شما